Program posiedzenia Rady Wydziału

Dziekanat Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Stomatologii i Oddziałem Nauczania w Języku Angielskim UMB zawiadamia, że posiedzenie Rady Wydziału odbędzie się
   25 maja 2022 r. (środa) o godzinie 12:00 w Aula Magna UMB

Dziekan przypomina, że udział w posiedzeniach Rady Wydziału jest OBOWIĄZKOWY

Sprawy bieżące.

1. Sprawy dydaktyczno-wychowawcze.

2. Wniosek w sprawie ustalenia warunków i trybu przyjęć na studia prowadzone w języku angielskim na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Stomatologii i Oddziałem Nauczania w Języku Angielskim w roku akademickim 2023/2024.

3. Uchwała w sprawie limitu miejsc na kierunku biostatystyka medyczna.

4. Wniosek w sprawie ustalenia warunków, harmonogramu i trybu przyjęć na stacjonarne studia I stopnia na kierunku biostatystyka kliniczna na rok akademicki 2022/2023.

5. Zaopiniowanie programu studiów na kierunku biostatystyka medyczna na cykl kształcenia rozpoczynający się w roku akademickim 2023/2024.

6. Zatwierdzenie matrycy efektów uczenia się na kierunku biostatystyka kliniczna na cykl kształcenia rozpoczynający się w roku akademickim 2022/2023.

7. Zmiana Uchwały nr 203/20 w sprawie powołania Wydziałowego Zespołu ds. Zapewnienia i Doskonalenia Jakości Kształcenia na kadencję 2020-2024.

8. Zmiana Uchwały nr 201/20 w sprawie powołania Rady Programowej Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Stomatologii i Oddziałem Nauczania w Języku Angielskim na kadencję 2020-2024.

9. Opinia w sprawie wniosku o nagrodę Naukową Wydziału Nauk Medycznych Polskiej Akademii Nauk.

10. Komunikaty i wolne wnioski.

Uprzejmie informuję, że pełne teksty sprawozdań komisji dotyczących przewodów habilitacyjnych i wniosków o nadanie tytułu naukowego profesora oraz tezy prac doktorskich znajdują się na stronie internetowej UMB pod adresem: http://wl.umwb.edu.pl

W celu dostępu do autoryzowanej strony Rady Wydziału znajdującej się pod adresem internetowym http://wl.umwb.edu.pl należy utworzyć indywidualne konto na witrynie Rady Wydziału. Aby to zrobić prosimy o kontakt z Działem Informatyki - beata.herman@umb.edu.pl .